Szkolenia dla każdego

Kursy i szkolenia organizowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich są co raz bardziej popularne wśród osób pracujących w zawodzie elektryków oraz wśród pracodawców, którzy chcą wysłać na taki kurs osoby zatrudnione w swoich zakładach. Kursy SEP umożliwiają szybkie i konkretne zdobycie cennej wiedzy, podniesienie poziomu swoich kwalifikacji oraz otrzymania dyplomu lub certyfikatu, który umożliwi wykonywanie konkretnego zawodu. Co warto o nich wiedzieć? Jak wyglądają takie szkolenia i ile kosztują? Zapraszam poniżej.

Wykwalifikowana kadra

Szkolenie SEP prowadzone jest przez wykwalifikowaną, doświadczoną i sprawdzoną kadrę szkoleniowców, którzy dokonują wszelkich starań, by ich uczestnicy zdobyli zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę w danej dziedzinie. Zwieńczeniem szkolenia SEP jest egzamin państwowy przeprowadzony przez stworzoną do tego Komisję. Uczestnicy otrzymują niezbędne do nauki materiały oraz pomoce naukowe, które bazują na aktualnych przepisach obowiązujących w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.

2. Z jakich szkoleń warto skorzystać?

Stowarzyszenie Elektryków Polskich organizuje szkolenia z zakresu instalacji elektrycznych, ciepłowniczych oraz gazowych. Dodatkowo, na stronie SEP można znaleźć także ofertę kursów z BHP, szkoleń z wolnego naboru w grupie elektroenergetycznej dla osób indywidualnych i skierowanych przez firmy oraz kursów budowlanych.

3. Koszty kursu

Szkolenie Sep to koszt wahający się od 100 zł do nawet 500 zł. Wszystko zależy od konkretnego kursu wybranego przez uczestnika. I tak np. szkolenia z wolnego naboru w grupie elektroenergetycznej dla osób indywidualnych i skierowanych przez firmy to koszt od 350 do 500 zł (w zależności od ilości spotkań), a kurs na uprawnienia budowlane to 1450 zł. Kursy sep to spotkania, które odbywają się w większości dużych miast w Polsce. Można na nie spokojnie zapisać się w Oddziałach SEP miedzy innymi: w Gdańsku, w Gdyni, w Wejherowie, w Warszawie, we Wrocławiu czy w Łodzi.

Szkolenia SEP cieszą się tak dużym powodzeniem, gdyż w ciągu kilku spotkać można nabyć sporą dawkę wiedzy przydatną w pracy. Dodatkowo, zakres materiału, który poruszany jest na szkoleniach, jest tak obszerny, iż pozwala na zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy potrzebnej do poszerzenia swoich umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *