Blat fornirowany – dobra jakość, przyjazna cena

Meble, które każdego dnia mają służyć licznym grupom ludzi, powinny być nie tylko przyjemne dla oka, ale przede wszystkim łatwe pod względem utrzymania ich w czystości i trwałości. Takie wymagania stawia się m.in. wszelkiego rodzaju blatom w restauracjach, pubach i hotelach. Kawiarniany stolik, bar i wyspa w hotelowej recepcji muszą zachęcić klienta do tego, by zechciał on być gościem w danym miejscu.

Tanio znaczy dobrze

Blat fornirowany jest dobrym przykładem tego, że tanie rozwiązania mogą być czasem lepsze, niż ich odpowiedniki z górnej półki cenowej. Dobrej jakości fornir swoim wyglądem świetnie imituje powierzchnię naturalnego drewna. Jednak pod względem użytkowym i praktycznym – zdarza się, że jest nad nim wyżej.
Niewątpliwą zaletą, która przemawia za tym, aby przy barze montować blat fornirowany jest przede wszystkim jego odporność na wilgoć. Podobnie jest w przypadku stolików kawiarnianych i restauracyjnych. To miejsca szczególnie narażone na różnego rodzaju wypadki związane z rozlanym płynem.

Łatwe sprzątanie

Blaty w miejscach, które funkcjonują dzięki swoim klientom powinny w każdej sytuacji lśnić czystością. Dlatego najbardziej praktycznym rozwiązaniem są takie, które w każdej chwili można przetrzeć i bez problemu usunąć z nich nieestetyczne zabrudzenie.
Pod tym względem świetnie spisują się blaty fornirowane. Do ich sprzątnięcia nie używa się żadnych rozpuszczalników, alkoholu i amoniaku, które mogą być problemowe w przechowywaniu i dostępnością „pod ręką”. Do wyczyszczenia takiego blatu wystarczy miękka ściereczka zwilżona wodą z dodatkiem mydła.

Tanie w wymianie

Szczególnie w miejscach, w których zdarzają się uroczystości zakrapiane alkoholem, trudno jest przewidzieć rozwój wydarzeń i zachowanie bawiących się gości. Może zdarzyć się wypadek, którego konsekwencją będą straty w meblach. Warto więc wyposażyć lokal np. w tanie do wymiany blaty fornirowane, które w sytuacji kryzysowej znacznie mniej obciążą portfel, niż ich drewniane odpowiedniki.
To praktyczne rozwiązanie również w sytuacji, gdy dane wnętrze nieco się opatrzy i właściciel zechce odświeżyć jego wizerunek. Często wystarczy do tego zmiana jednego elementu. Ciekawego i niepowtarzalnego charakteru potrafią dodać wnętrzom blaty fornirowane oklejone materiałem pochodzącym z egzotycznych drzew. Łatwo zdecydować się na taką szybką metamorfozę, jeśli nie wiąże się ona z dużym wydatkiem.

Blaty fornirowane znaleźć można na Demico.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *