Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych dla magazynów

Bardzo modny stał się obecnie outsourcing magazynowy. Firmy zajmujące się obsługą dostaw dla e-biznesu potrzebują nie tylko dużej przestrzeni magazynowej, aby móc obsługiwać jak największą ilość klientów biznesowych, ale również profesjonalnego sprzętu, tj. wózki widłowe.

Wynajem wózków widłowych Śląsk – magazyn zawsze w najlepszym porządku

Obsługa dużego magazynu to sprawa niełatwa. Potrzebna jest odpowiednia logistyka, czyli oprogramowanie dla magazynów. Jednak efektywną pracę umożliwiają wózki widłowe Śląsk. W dużym magazynie najlepsze będą wózki jezdne – silnikowe, które są idealne do pokonywania większych odległości ze znacznym ładunkiem.

Wózki na wynajem Ślask – możliwość wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego

W zależności od potrzeb wynajem wózków widłowych śląsk możliwy jest na krótki bądź długi okres czasu. W sytuacji, gdy oczekuje się na dostawę zakupionego wózka widłowego, można skorzystać z wynajmu krótkoterminowego. Jeśli w ogóle nie planuje się zakupów wózków widłowych, bądź ma się taki zakup w dalekich planach, doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem długoterminowy.

Wózki widłowe Śląsk – serwisowanie, o które nie musisz się martwić

Wynajmując wózki widłowe nie trzeba martwić się o awaryjność sprzętu, gdyż serwisowanie, a także zastępcze maszyny dostępne są w ramach umowy. Dlatego żadna awaria nie nadszarpnie dodatkowo budżetu firmy. To kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na wynajem wózków widłowych śląsk.

Wózki na wynajem Ślask – możliwość wynajmu wózka razem z operatorem

Nawet brak pracowników posiadających uprawnienia operatorów wózków widłowych nie jest przeszkodą przy wynajmie. Można bowiem wynająć wózek widłowy razem z operatorem. Dzięki temu zyskuje się jednocześnie potrzebny sprzęt, a także wykwalifikowanego pracownika. Nie trzeba się także martwić o kontrole UDT. Wykwalifikowany wynajęty pracownik dba o codzienne wypełnianie księgi rewizyjnej, a tym samym kontroluje również jakość sprzętu i odnotowuje ewentualne usterki i awarie, co jest znacznym ułatwieniem dla wynajmującego.

Wózki na wynajem Śląsk – szeroki wybór dla wymagających klientów

Na magazynie czasem potrzebne są nie tylko wózki jezdne ale również obsługiwane przez operatora chodzącego. Tego rodzaju wózki można również wynająć. W ofercie wynajmu są zarówno wózki podnośnikowe, jak i wózki do kompletacji poziomej, czy też czołowe wózki widłowe. Można wynająć wózki jezdne benzynowe, na olej napędowy bądź na gaz. Zatem oferta skrojona jest dla potrzeb i wymagań klientów również w kwestii emisji spalin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *