Najpiękniejsza biżuteria dla kobiet

Jeden z najpiękniejszych prezentów, który zwykle cieszy każdą kobietą, to luksusowa biżuteria. Nie da się ukryć, że nowe kolczyki czy pierścionek z szafirem, złota bransoletka albo zawieszka do łańcuszka to coś, co wywoła prawdziwy błysk w oku i uśmiech radości na twarzy. Na jakie błyskotki stawiać? Poniżej garść podpowiedzi i wskazówek dla osób, które chcą kupić dla kogoś bliskiego niezapomnianą biżuterię.

Najcudowniejszy pierścionek z szafirem

Pierścionek to zawsze świetny pomysł na prezent, szczególnie dla wybranki serca. Jeżeli wcześniej podarowało się ten jeden najważniejszy, a zatem pierścionek zaręczynowy, kolejny może być mniej okazały, bardziej minimalistyczny. Obecnie niezwykle modne są na przykład pierścionki przypominające obrączki, które nosi się po kilka na raz na palcu. Takie pierścionki można kupować w zestawach. Można też wybrać jeden, który będzie uzupełnieniem już posiadanych pierścionków. Ponadczasowe są pierścionki ozdobione naturalnymi kamieniami szlachetnymi. Pierścionek z szafirem, rubinem, szmaragdem lub po prostu brylantem to coś, co z pewnością będzie chętnie noszone przez wybrankę serca.

Modne bransoletki

Kolejny strzał w dziesiątkę to po prostu bransoletka. Kobiety uwielbiają zdobić swoje nadgarstki, często zakładają nawet kilka bransoletek w tym samym czasie. W tym sezonie warto postawić na jakże modne bransoletki celebrytki. To cienkie, delikatne bransoletki, które posiadają zawieszki symbolizujące coś ważnego dla kobiety. Taka biżuteria to tak zwana biżuteria personalizowana. Istotne jest to, że może później dobierać samemu wybrane przez siebie zawieszki, tworząc w ten sposób swoją unikatową biżuterię.

Drogi zegarek

Nie da się ukryć, że zegarek to też często wybierana biżuteria. Dla wielu kobiet najlepsza i jedyna, którą tolerują. Jeżeli właśnie takie są preferencje wybranki serca, warto podarować jej piękny zegarek, którego tarcza będzie ozdobiona na przykład kamieniami szlachetnymi. Jak kupować biżuterię bez wpadki? Warto znać preferencje swojej bliskiej osoby. Przykładowo, jeśli kupujemy pierścionek z szafirem, sprawdźmy wcześniej, jaki jest rozmiar pierścionków noszonych przez kobietę. Oczywiście u jubilera pierścionki zawsze można zmniejszyć, ale po co, skoro odrobina wiedzy wystarczy, by kupować bez wpadki.

Pierścionki z szafirem dostępne są w ofercie Salonu jubilerskiego LARU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *