Wózki od dobrej firmy

Schoeller Alibert to obecnie marka na rynku, która cieszy się stopniowo coraz większym poważaniem. Specjalizuje się ona przede wszystkim w produkcji i sprzedaży pojemników, wózków i palet o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym. W jej ofercie znajduje się jednakże pewien produkt, który na pewno zadziwi każdego z nas…

Wózki transportowe małe – znakomity wynalazek

Otóż bez względu na to, jaką firmą jesteśmy, warto zainteresować się produktem opisanym jako dolly wózek. Co to w zasadzie dokładniej jest? Są to wózki transportowe małe – najczęściej mają one podstawę na kształt nisko ograniczonego po bokach prostokąta oraz cztery kółeczka. Co więcej – są to wózki transportowe składane, zatem jeśli nie są nam już potrzebne, możemy je po prostu złożyć i odłożyć gdzieś na bok.

Przeznaczenie dolly wózków

Brzmi to ciekawie, niemniej jednak na pewno większość osób zapyta teraz, po co nam w zasadzie takie wózki transportowe składane. Otóż trzeba w tym miejscu stanowczo podkreślić, że na pewno znajdą one swoje zastosowanie w każdej firmie. Można na nich ułożyć skrzynie czy plastikowe pojemniki z dokumentami, korespondencją itp. Słowem – całą np. dokumentację, którą trzeba przewieźć czasem z jednego pokoju do drugiego, czy nawet po prostu zarchiwizować. Zamiast nosić ciężkie skrzynie, możemy teraz je przewieźć.

Zalety wózków transportowych małych

Te wózki posiadają jednak jeszcze kilka zalet, wyróżniających je spośród innych środków transportu. Otóż wspomniane zostało już na pewno to, że są to wózki transportowe składane. Niemniej jednak nie wspomniano o tym, że jest to marka Schoeller Allibert. W związku z tym nie musimy się obawiać, że w pewnym momencie, podczas składania dolly wózka, coś nam pęknie. Dolly wózki bowiem, jak i reszta produktów tej marki wykonywane są z wysokiej klasy materiałów z precyzją i zaangażowaniem, dzięki czemu cechuje je wyjątkowa wytrzymałość.

Warto jeszcze dodać, że każdy dolly wózek kompatybilny jest ze skrzyniami i pojemnikami o tych samych wymiarach podstawy. Dzięki temu całość możemy przewieźć całkowicie bezpiecznie, bez obawy, że coś się przewróci, spadnie, ześlizgnie. Kompatybilność oznacza bowiem między innymi właśnie to, że pojemniki zachodzą wzajemnie na siebie i na krawędzie dolly wózka, czyniąc z tego stabilną konstrukcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *