Skrzyniopalety o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym

Istnienie gospodarki oparte jest o obrót produktów przeznaczonych na eksport lub import, w celu ich sprzedaży bądź wynajmu. Jej prawidłowe funkcjonowanie wymaga sprawnie działającego łańcucha logistycznego biegnącego od producenta do potencjalnego odbiorcy. Kluczowymi etapami tego łańcucha jest transport oraz magazynowanie dóbr. Dane sektory przemysłu do tych procesów wymagają innych warunków, uzależnionych od przechowywanego lub przewożonego produktu, które muszą zostać spełnione. Kluczowy jest dobór odpowiednich pojemników. Jednymi z takich, spełniających fundament procesów logistycznych, są skrzyniopalety oraz kisteny plastikowe.

Zalety skrzyniopalet i kistenów plastikowych

Przede wszystkim zaletą są różnorodne wymiary skrzyniopalet, pozwalające na dostosowanie ich pojemności do ilości przewożonych czy magazynowanych w nich dóbr. Ich zróżnicowane gabaryty, rodzaj podstawy czy ścian bocznych a także obecność kółek wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu wielu sektorów przemysłu, jak branża motoryzacyjna, przetwórstwo żywności czy rolnictwo. Takie opakowania charakteryzują się wytrzymałością na warunki zewnętrzne, jak temperatura i wilgotność czy na wpływ znajdujących się w nich towarów. Obecność pokrywy w pojemnikach umożliwia transport, np. substancji ciekłych. Kluczową cechą kistenów i skrzyniopalet jest ich lekkość, co ułatwia proces ich ładowania i rozładowywania z bagażników pojazdów oraz bezpieczny transport. Jednocześnie, są to opakowania, które mogą zostać użyte wielokrotnie, co przekłada się na ich niższą cenę oraz możliwość recyklingu.

Schoeller Allibert – producent skrzyniopalet oraz kistenów plastikowych

Schoeller Allibert to działający od pięćdziesięciu lat lider w zakresie tworzenia plastikowych opakowań do składowania i przewożenia produktów. Skrzyniopaleta wymiary obejmują szeroką gamę asortymentu, dodatkowo różniące się pojemnością czy udogodnieniami jak kółka w podstawie czy pokrywa. Produkty charakteryzuje wysoka jakość, maksymalna funkcjonalność i długowieczność. To wszystko sprawia, że tworzone pojemniki spełniają wymogi narzucone przez różne gałęzie przemysłu. Ponadto, skrzyniopalety oraz kisteny podlegają recyklingowi, co wpływa na ich niską cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *