enova ERP

Jak usprawnić pracę przedsiębiorstwa

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważna jest efektywna praca, stałe kontrolowanie i podnoszenie jakości oraz sprawowanie nadzoru nad poszczególnymi działami. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, zarówno właściciel firmy, kadra zarządzająca, jak i wszyscy pracownicy powinni dysponować odpowiednimi narzędziami, pomagającymi im nie tylko dogonić konkurencję, ale także wyprzedzić ją.

Procesy zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa mogą być wspomagane poprzez system erp enova. ERP to skrót od angielskich słów „enterprise resource planning”, czyli planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Oprogramowanie enova ERP pozwala współdzielić dane, ułatwiając dzięki temu zarządzanie firmą. Może z niego korzystać przedsiębiorstwo z każdej branży.

Oprogramowanie enova ERP – dla kogo?

Wyobraźmy sobie właściciela sklepu internetowego, na przykład z zabawkami. Musi on gromadzić i przechowywać dane o swoich klientach i złożonych zamówieniach. Poza tym musi dokładnie wiedzieć ile sztuk konkretnych produktów posiada w magazynie, przechowywać cenniki standardowe i promocyjne. Jeśli zatrudnia pracowników, musi także przechowywać dane na ich temat. Powinien też mieć bazę dostawców itd.

Oprogramowanie enova ERP umożliwia nie tylko przechowywanie tych oraz innych danych w jednym miejscu, ale również współdzielenie ich. Dzięki temu praca wszystkich pracowników przedsiębiorstwa staje się bardziej efektywna.

System erp enova można dostosować do małych, średnich i dużych firm czy organizacji. Jest to rozwiązanie skalowalne – może rosnąć wraz z przedsiębiorstwem. Można wybierać pakiety enova dostosowane do bieżących potrzeb, a w miarę upływu czasu rozwijać system o nowe moduły.

Korzyści z zastosowania systemu erp enova

Pakiety enova – http://www.tradiss.pl/system-erp-enova/enova-365.html umożliwiają dostosowanie ich do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa, wspomagając zachodzące w nim procesy i wspierając podejmowanie decyzji. System ten pomaga unikać popełniania błędów. Jest zgodny z polskim prawem i dostosowywany do zmian w przepisach.

System erp enova pozwala między innymi na zarządzanie zasobami ludzkimi, ewidencjonowanie dokumentów, faktur VAT, wyciągów bankowych itd. Tworzenie cenników, kart towarowych i usługowych, gromadzenie danych teleadresowych kontrahentów czy klientów, monitorowanie zamówień, wystawianie faktur czy paragonów w różnych walutach, zarządzanie relacjami z klientami – to kilka kolejnych możliwości systemu, których jest znacznie więcej. Oprogramowanie enova ERP pozwala także wygenerować szereg raportów oraz zestawień analitycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *