Powiększenie pośladków – jakie są korzyści?

Powiększenie pośladków jest zabiegiem, który staje się coraz bardziej popularny. Dzięki niemu można bardzo szybko się dowartościować, gdyż zabieg trwa najczęściej tylko kilkanaście minut i efekty są widoczne zaraz po zabiegu. Jednak korzyści jest znacznie więcej, o czym można przeczytać w tym artykule.

Powiększenie pośladków – jak tego dokonać?

Powiększenie pośladków stało się tak popularne, że w ofercie klinik medycyny estetycznej można znaleźć szeroką ofertę zabiegów, które umożliwiają osiągnięcie pożądanego kształtu i wielkości pupy. Jeszcze do niedawna można było wykonać zabieg chirurgiczny, który polegał na wprowadzeniu pod skórę specjalnych wkładek silikonowych. Obecnie proponuje się mniej inwazyjne rozwiązania na czele z zabiegami ujędrniającymi, odżywiającymi i napinającymi pośladki, które można znaleźć w ofercie gabinetów kosmetycznych. Jeśli takie efekty nie będą zadowalające, powiększenie pupy można wykonać w klinice medycyny estetycznej.

Jak powiększyć pupę – lipotransfer

Na pytanie jak powiększyć pupę można dzisiaj otrzymać mnóstwo odpowiedzi i w zasadzie każda z nich będzie trafna. Jednym ze skutecznych sposobów jest lipotransfer, czyli zabieg, który dzieli się na kilka etapów. Najpierw przeprowadza się liposukcję, by pozyskać tkankę tłuszczową z brzucha, bądź z talii. Następnie tłuszcz ten poddaje się oczyszczaniu w specjalnej wirówce. Oczyszczony tłuszcz wprowadza się później w docelowe miejsce, czyli w pośladki. Za pomocą tego zabiegu można osiągnąć dwa zadowalające rezultaty: powiększyć pośladki i odjąć centymetrów z talii, bądź z brzucha.

Powiększanie pośladków – jakie są zalety lipotransferu?

Decydując się na lipotransfer, można zauważyć, że zabieg ten wykorzystuje naturalną plastykę ciała. Po wprowadzeniu tłuszczu w pośladki, pupa jest miękka w dotyku, ponieważ tkanka tłuszczowa w sposób naturalny układa się w organizmie. Poza tym jest to efekt na długie lata, z którego będą zadowolone osoby zarówno bojące się powikłań po zabiegach estetycznych, jak też te, które są alergikami.

Powiększanie pośladków za pomocą lipotransferu ma dobroczynny wpływ na organizm, ponieważ komórki macierzyste znajdujące się w tkance tłuszczowej w sposób naturalny pobudzają wytwarzanie kolagenu, który sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna. Można również bardzo precyzyjnie określić, jaki kształt mają mieć pośladki, gdyż tkankę tłuszczową wprowadza się w sposób punktowy.

Zabieg ten nie jest w żadnym stopniu nieprzyjemny, ani w trakcie jego trwania, ani bezpośrednio po nim. Nie ma się bowiem takiego poczucia, że w organizmie znajduje się ciało obce, jak to ma miejsce wtedy, gdy wprowadza się na przykład wkładki silikonowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *