Jak odpowiednio aplikować sztuczne rzęsy?

Atrakcyjny wygląd to jeden z najlepszych sposobów na dodanie sobie pewności siebie. Wystarczy odpowiednio dobrany do typu urody i okazji makijaż, by twarz stała się promienna, a spojrzenie zalotne i intrygujące. Jednym z elementów wyjściowego makijażu są wydłużone, gęste rzęsy – jak osiągnąć taki efekt? Chcąc cieszyć się firanką pięknych rzęs, warto sięgnąć po doklejane kępki.

Jak wykonać profesjonalny makijaż oka?

Spojrzenie to pierwsze, co przykuwa uwagę nowego rozmówcy. Chcąc dobrze się prezentować, warto zadbać o make up oka, który podkreśli kolor tęczówki i nada spojrzeniu głębi. Idealnym wyborem będą kontrastujące z kolorem oczu cienie do powiek czy optycznie powiększająca oko kreska eyelinerem. Najważniejsze są jednak rzęsy. Długie i geste są prawdziwym synonimem kobiecości. Jak osiągnąć taki efekt? Pomocny będzie dobrej jakości tusz do rzęs, ale jeszcze lepiej będą prezentowały się doklejane rzęsy – to doskonały wybór zwłaszcza na szczególne okazje.

Sztuczne rzęsy – skuteczny sposób na zalotne spojrzenie

Doklejane kępki to najlepszy sposób na szybkie zagęszczenie i wydłużenie rzęs. W połączeniu z tuszem do rzęs dadzą naprawdę spektakularny efekt. Oczy staną się optycznie większe, a spojrzenie bardziej zalotne, głębokie, intrygujące. Sztuczne rzęsy to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla kobiet, które mają z natury delikatną oprawę oczu: jasne, cienkie i mało podatne na zawijanie rzęsy. Ten typ urody dominuje w Polsce – Słowianki są zwykle blondynkami z subtelną urodą. Dzięki doklejanym rzęsom powalającą, gęstą firanką rzęs może cieszyć się każda kobieta.

Doklejanie sztucznych rzęs – jak to zrobić prawidłowo?

Aby sztuczne rzęsy prezentowały się nie tylko spektakularnie, ale i jak najbardziej naturalnie, trzeba zadbać o ich prawidłową aplikację. Tę można zlecić profesjonalistce, korzystając z usług salonu piękności, ale z powodzeniem można również zrobić to samodzielnie. Wystarczy odrobina wprawy.Doklejanie rzęs to zawsze ostatni element makijażu. Najpierw nakłada się cień do powiek, tuszuje naturalne rzęsy, robi kreskę eyelinerem. Dopiero potem pora na wyciągnięcie sztucznych rzęs z pudełka i delikatnie zamoczenie ich w kleju, a potem – umieszczenie nad linią rzęs.

Sztuczne rzęsy dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *