Wisła – noclegi na każdą kieszeń

Wisła to miejscowość turystyczna na południu Polski. Leży w paśmie Beskidów i co roku jest tłumnie odwiedzana przez miłośników gór. Wisła jest atrakcyjna w każdym wydaniu. Latem można urządzać sobie piesze wędrówki po szlakach lub kąpać się w rzece o tej samej nazwie. Zimą z kolei Wisła zaprasza narciarzy, saneczkarzy i wszystkich innych, którzy uwielbiają ośnieżoną górką scenerię.

Pokoje Wisła, czyli gdzie wypocząć

Wisła posiada szerokie zaplecze noclegowe. Można wybierać, począwszy od luksusowych hoteli na czele z renomowanym Hotelem Gołębiewskim, aż po prywatne kwatery i schroniska. Wynajmowane Pokoje wisła posiada w różnych standardach. Osoby przyjeżdżające w Beskidy, by uprawiać rozmaite formy aktywności fizycznej, w praktyce potrzebują tylko miejsca do spania i dachu nad głową. Wśród atrakcji Wisły znajduje się m.in. deptak spacerowy, przy którym znajdują się liczne kawiarnie i restauracje, Muzeum Beskidzkie czy Myśliwski Zameczek Habsburgów. Poza tym, w otoczeniu przepięknych widoków na góry nie sposób się nudzić. Wisła jest miejscowością dla całej rodziny, ponieważ, zarówno najmłodsi, jak i seniorzy, znajdą tu coś dla siebie. To miejsce odpowiednie dla wyczynowców oraz dla ludzi, którzy preferują raczej leniwy urlop.

Wisła noclegi u stóp Baraniej Góry

Zdobywanie szczytów to największa frajda podczas wyjazdu w góry. W Wiśle można wejść np. na Baranią Górę, na której swoje źródło ma rzeka Wisła płynąca przez całą Polskę aż do Bałtyku. Obok Baraniej Góry drugim ważnym szczytem w okolicy jest Stożek Wielki. Oczywiście można także zdobywać okoliczne szczyty w innych miejscowościach, jak chociażby Skrzyczne w Szczyrku. Na górę można wjechać funkcjonalnym wyciągiem, lecz zdecydowanie dużo większą satysfakcję daje samodzielne wejście. Wisła noclegi oferuje również na górskich szczytach, co pozwala zobaczyć przepiękną panoramę miasta i jego najbliższego otoczenia.

Komfortowe noclegi Wisła i okolice

Niezależnie od tego, czy zarezerwujemy nocleg bezpośrednio w Wiśle, czy też w którejś z miejscowości ościennych, jak Szczyrk, Ustroń, Brenna, Istebna, lub Milówka, wszędzie będziemy mieć blisko. Wskazane miejscowości wstępują w dość bliskim sąsiedztwie, więc podczas tygodniowego urlopu spokojnie można poznać je wszystkie od podszewki. Noclegi Wisła i okolice należy rezerwować z wyprzedzeniem, ponieważ zazwyczaj jest bardzo dużo chętnych do odwiedzania tamtejszych przepięknych okolic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *