Prezenty na różne okazje – tabliczki pamiątkowe

Wybór odpowiedniego prezentu to zazwyczaj niełatwa decyzja. Zazwyczaj darowany jest jako dowód wdzięczności, a w takich sytuacjach warto dołączyć do niego nieduży, ale bardzo subtelny i wyjątkowy drobiazg, który podniesie jego rangę i pomoże odpowiednio wyrazić nasze uczucia. Taką funkcję pełnią, m.in. dyplomy czy tabliczki pamiątkowe.

Szczególne podziękowanie za współpracę

Dyplomy i tabliczki pamiątkowe to świetny dodatek do różnego rodzaju podziękowań. A takie sytuacje zdarzają się bardzo często, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jak podziękować za współpracę, dobrze wykonane zadania lub inne warte odznaczenia osiągnięcia? Oczywiście wręczając prezent, ale warto dodać również do niego ważne słowa, które zostaną utrwalone na pamiątkę tych okoliczności na specjalnej tabliczce, medalu, dyplomie lub innym drobiazgu.

Forma tabliczki ułatwia wygrawerowanie na niej dowolnego napisu. Może więc być to imię i nazwisko, data, a także ważna sentencja czy logo firmy. W pierwszej kolejności tworzony jest projekt, więc może on być spersonalizowany w dowolny sposób. Jednak taki dodatek może mieć również inny kształt, np. serca – wszystko zależy od okoliczności i naszych preferencji.

Podziękowania w gronie rodziny

Tabliczki pamiątkowe bardzo często wręczane są z okazji osiągnięć w życiu zawodowym, ale taka forma podziękowania sprawdzi się również w życiu prywatnym. Kto wręcza takie subtelne dodatki? Wręcza młoda para swoim rodzicom lub świadkom czy chrzestni z okazji chrztu czy komunii.

Pamiątka chrztu może mieć bardzo różną formę. Oprócz uniwersalnej tabliczki równie dużą popularnością cieszą się grawerowane łyżeczki czy grzechotki. Z okazji komunii św. wręcza się krzyż lub wyjątkową ramkę z wygrawerowanym napisem. Wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Dołącz wyjątkowe podziękowanie do prezentu

Pamiątka chrztu, komunii, ślubu czy podziękowanie za współpracę najczęściej ma formę tabliczki. Może być ona wykonana ze stali, laminatu grawerskiego, plexi, drewna, a nawet srebra. Można w niej wykonać specjalne otwory, które umożliwią jej późniejsze powieszenie, ale równie dobrze można ją przykleić.

Na uwagę zasługują także inne odznaczenia, np. w formie dyplomów, medali, statuetek czy ramek, które oczywiście dobiera się adekwatnie do sytuacji.

Pamiątka chrztu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *