Noclegi w Mielnie – tuż przy plaży

Nadeszła wiosna więc już jesteśmy krok przed urlopem. Być może już puszczamy wodze fantazji i widzimy siebie leżących na plaży z drinkiem bądź czymś smacznym w ręku otulani ciepłem promieni słonecznych. Być może w tym roku wybór padł na polskie morze i zastanawiacie się jak wybrać hotel. Zobaczmy więc jakie noclegi przy plaży w Mielnie na nas czekają.

Noclegi przy plaży w Mielnie

Jednym z obiektów cieszących się dobrą renomą i spełniającym oczekiwanie bycia przy plaży jest obiekt „Pokoje przy plaży”. Jak daleko będzie musieli iść, żeby dotrzeć do leżaka nad morzem? Jedynie 20 metrów więc naprawdę to dosłownie za drzwiami. Obiekt ten jest zbudowany z muru pruskiego dzięki czemu nabiera historycznego charakteru. Dużym plusem prócz bardzo bliskiej plaży, jest również las, który znajduje się tuż obok obiektów, pozwoli na jeszcze silniejsze przebywanie z naturą i chwile intymności z daleka od zgiełku miasta i ludzi.

Oczywiście w dzisiejszych czasach nie ma możliwości obycia się bez Internetu więc również to oczekiwanie spełnia opisywany obiekt. Ciekawym motywem jest kuchnia, która jest zaprojektowana, byśmy poczuli się jak w czasach PRL-u. Apartamenty posiadają aneks kuchenny oraz łazienkę.Kolejna interesująca opcją jest „Panorama”, który wyglądem przypomina zameczek. Oczywiście dojście do plaży zajmuje całe 5 minut! Wystarczy ubrać się w strój i wyjść i tak zacząć dzień z plażowaniem. Posiada również wokół ogród, który pozwoli na doświadczanie i cieszenie się pięknem natury. Co jeszcze nas tutaj zaskoczy? Ta ostatnim piętrze znajduje się taras widokowy- jeden z tych widoków zapierających dech w piersiach.

Dlaczego wybrać Mielno?

Być może to będzie pierwszy raz w tym mieście. Dlaczego może się tam podobać? Prócz tego, że jest nadmorską miejscowością, cieszy się popularnością, ponieważ jest tu wiele dyskotek, pubów, restauracji. Nazywany jest imprezową miejscowością. Ale czy Mielno ma coś więcej do zaoferowania? Oczywiście. Wiele osób chwali sobie jezioro Jamno, można tutaj wziąć udział w rejsie widokowym. Można również wstąpić do Hyde Parku, gdzie zaznamy prawdziwej wolności słowa. Na romantyczne dusze czeka droga, na której roś nie sto pięćdziesiąt lip.

Kiedy będzie najlepszy czas na odpoczynek?

Oczywiście sezon urlopowy zaczyna się od czerwca do około września. Ostatnie lata pokazuję, że pogoda jest tak różnorodna i zmienna, że cokolwiek ciężko przewidzieć. Jednak póki co meteorolodzy mówią, że najcieplej będzie na przełomie lipca i sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *