Jak tanio kupić nocleg w Szczyrku?

Szczyrk to miasto w województwie śląskim, które słynie z pięknych widoków, doskonale przygotowanych tras narciarskich, szlaków turystycznych, klimatycznych knajpek, restauracji z prawdziwym góralskim jedzeniem oraz z wspaniałą bazą noclegową.

1. Noclegi Szczyrk

W Szczyrku chętnie zatrzymują się amatorzy pieszych wycieczek, jak również tras narciarskich. Najlepszy trasy turystyczne prowadzą do okolicznych schronisk np. na Klimczoku czy nad Skrzycznem. Szczyrk posiada około 60 km tras narciarskich, tor saneczkowy oraz skocznie narciarską. Tu nie można się nudzić. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą odpowiednie dla siebie atrakcje. Noclegi Szczyrk również oferuje zróżnicowane. Miejsca noclegowe różnią się między sobą ceną, komfortem, wyposażeniem oraz atrakcjami dostępnymi dla gości w tych miejscach. Najtańsze od lat są schroniska, gdzie za dosłownie kilka złotych otrzymamy komfortowe miejsce do spania. Minusem jednak jest to, że dane pomieszczenie trzeba dzielić wraz z innymi turystami.

2. Domki wieloosobowe i apartamenty

Takie apartamenty Szczyrk są doskonałą opcją zarówno dla podróżujących w większym gronie, jak i z przyjaciółmi. Plusem takiego rozwiązania jest autonomiczność, gdyż każdy z gości ma swój pokój i zazwyczaj swoją łazienkę. Apartamenty Szczyrk to wydatek od 150 do 400 zł od osoby za dobę (cena zależy od standardu oraz ilości osób przebywających w danym apartamencie). Szczyrk noclegi to idealne miejsce, by spędzić czas z rodziną lub bliskimi, których dawno się nie widziało. Ceny są tu naprawdę bardzo atrakcyjne o każdej porze roku (w sezonie zimowym również).

3. Ferie zimowe w Szczyrku

Szczyrk noclegi oferuje w wielu, ciekawych miejscach. Osoby zmotoryzowane chętnie wybiorą miejsca pod miastem, które słyną z pięknych widoków gór oraz spokoju i ciszy. Inni goście zdecydowanie wolą być w centrum, gdzie życie tętni przez cały czas. Urocze, klimatyczne do późnych godzin nocnych serwują pysznego i gorącego grzańca a restauracje serwują pyszne, typowo górskie potrawy.

Jeżeli nie ma się pomysłu na wyjazd, może warto rozważyć to miasto, które jest także stolicą gór i w którym widoki zapierają dech w piersi. Świetny nocleg w naprawdę korzystnej cenie można znaleźć zarówno na stronach internetowych, jak i na specjalnych portalach poświęconych bazom noclegowym w Szczyrku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *