Trwały lakier? Niewątpliwie hybryda

Trwały lakiery do paznokci to wynalazek dzisiejszych czasów. Do nich zapewne wiele kobiet zaliczy niewątpliwie lakiery hybrydowe, które na naszych dłoniach wytrzymują nawet i do 4 tygodni. Kolory lakierów do paznokci jest tak szeroka gama, że panie mogą za każdym razem mieć inny odzień swojego ulubionego koloru.

Hybrydowy manicure i trwały lakier do paznokci

Bez względu na to, czy paznokcie hybrydowe wykonywane są w zaciszu domowym, czy w profesjonalnym salonie kosmetycznym do ich wykonania potrzebne jest kilka przyborów. I tu należy wymienić: pilnik (np. prosty lub w kształcie banana), blok polerski (czyli biała kostka do polerowania płytki paznokcia), odtłuszczacz, waciki, specjalistyczna baza do hybryd (pierwsza warstwa), trwały lakier do paznokci hybrydowy w wybranym kolorze (nakłada się minimum dwie warstwy), top (czyli warstwa końcowa) i lampa UV. Taki wysokiej jakości i profesjonalny zestaw dostępny jest między innymi w manicure hybrydowy we Wrocławiu.

Długotrwały efekt

Hybryda to niezwykle prosty i szybki zabieg malowania paznokci, dzięki czemu nasze dłonie mogą cieszyć się nienagannym wyglądem nawet przez cztery tygodnie. Warto choć raz spróbować. Paznokcie hybrydowe profesjonalna manicurzystka jest w stanie wykonać już w zaledwie godzinę. Dzięki precyzyjnym nałożeniu bazy, minimum dwóch warstw lakieru oraz topu – manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 – 4 tygodni. Nie ma tu mowy o odpryskach, wyblakłym lakieru czy zarysowaniach. Trwałe lakiery do paznokci hybrydowe można wykonać samodzielnie w domu, dzięki profesjonalnym produktom dostępnym zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Wykonując taki zabieg w salonie mamy pewność, iż manicure zrobiony jest najwyższej jakości preparatami a jego efekt będzie zadowalający. Ponadto, w salonach mamy dużo większą gamę kolorów do wyboru – dzięki czemu kolory lakierów do paznokci klientki zmienią jak rękawiczki – za każdym razem możemy mieć inny kolor na paznokciach.

Wiele możliwości

Trwałe lakiery do paznokci jak np. hybryda dają jeszcze więcej możliwości. Panie mogą np. wykonywać na swoich paznokciach różnego rodzaju zdobienia. Cekiny, kryształki Swarowskiego, obrazki, postaci z kreskówek – to prawdziwe perełki, które wychodzą z rąk profesjonalistek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *