Oryginalny prezent

Tandemowy skok ze spadochronem może być bardzo ciekawym i oryginalnym prezentem na urodziny, rocznicę bądź wieczór kawalerski. Prezent s dodatkiem adrenaliny może być niezapomnianym przeżyciem.

Skoki w tandemie organizowane są przez różnego rodzaju aerokluby na terenie naszego kraju.

Jak zorganizować taki skok?

Szukając w internecie, można znaleźć kilka profesjonalnych ofert skoków w tandemie. Zawsze najlepiej jest znaleźć aeroklub w okolicy naszego miejsca zamieszkania. Wystarczy się zgłosić, zapisać, lub kupić bon prezentowy, zapłacić i stawić się w określonym czasie na lotnisku.Czy potrzebna jest odwaga? Oczywiście, że tak, ale zdać sobie trzeba sprawę, że skok tandemowy jest super bezpiecznym skokiem a osoba skacząca pierwszy raz, naprawdę niewiele wykonuje czynności podczas samego skoku.

Na czym to polega?

Skoki w tandemie to skoki w towarzystwie. Nowy skoczek przytwierdzony jest, za pomocą specjalnej uprzęży, do instruktora. Przed każdym skokiem trwa 20 minutowe szkolenie, ale jest to seria informacji o tym jak należy zachować się podczas skoku w powietrzu.Potem leci się samolotem na określoną wysokość a następnie wyskakuje się z samolotu razem z instruktorem.Najczęściej skok jest oddawany z wysokości 4000 metrów lub 3000 tys metrów. Najpierw spadanie jest szybkie, aż do czasu otwarcia się czaszy spadochronu, ale potem jest już tylko lekkie i przyjemne szybowanie w dół około 60 sekund.

Niesamowite widoki, niesamowite przeżycia i dodatkowo możliwość sfilmowania podniebnej przygody.

Pamiątka na całe życie

Skoki w tandemie mogą być sfilmowane i sfotografowane przez niezależnego skoczka, który w tym samym czasie, również znajdzie się w powietrzu. Filmowanie odbywa się super nowoczesnym sprzętem i jest w niektórych ofertach aeroklubów. Taka pamiątka jest dowodem na odwagę i na wykonanie w rzeczywistości skoku ze spadochronem.

Dodatkowo każdy uczestnik dostaje specjalny certyfikat, że skoczył w tandemie ze spadochronem.

Niekonwencjonalny prezent

Skok w tandemie może być oryginalnym, ciekawym i niekonwencjonalnym prezentem dla osób marzących o tego rodzaju przygodzie oraz dla amatorów poszukujących adrenaliny. Dlatego też bon prezentowy dla konkretnej osoby, jest oferowany przez aerokluby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *