Wynajem autokarów na wesele – rozwiązanie dla ekologicznych

Problemy logistyczne przy spotkaniach rodzinnych to zwykle zamówienie odpowiedniej ilości jedzenia albo taksówek, żeby nikt nie został poszkodowanym i stratnym. Sens przemyślanych rozwiązań logistycznych rośnie wraz z rangą imprezy. Największe z nich potrafią być prawdziwą zmorą da organizatorów. Wesela są tego idealnym przykładem.

Miejsce mocno ograniczone

Coraz mocniej zurbanizowane tereny miejskie, a także wiejskie, stwarzają spory problem z zapewnieniem miejsc parkingowych dla zaproszonych na wesele gości. Starsze parafie mają zwykle spory obszar dookoła kościoła, który może zostać zagospodarowany, jako miejsce do pozostawienia samochodów dla wiernych. Sytuacja nie wygląda już tak kolorowo w przypadku nowych, mniejszych świątyń oraz sali zabaw, czy też restauracji. Dobrym rozwiązaniem dla zapewnienia wygodnego transportu jest wynajem autokarów na wesele. Problemy z parkingiem odchodzą dzięki temu na dalszy plan.

W trosce o naturę

Popularnym tematem podczas organizacji ślubu staje się troska o środowisko, a także o próby unikania marnowania jakichkolwiek zasobów. Normalnym zjawiskiem jest wydawanie gościom nadwyżek jedzenia i napojów wyskokowych, ale już nieco innowacyjnym, wynikającym z nowoczesnego podejścia, może okazać się prośba o niekupowanie bukietów. W końcu i tak po chwili zostaną wyrzucone. Wynajem autokarów na wesele może również być elementem nowoczesnego podejścia. Biorąc pod uwagę kończące się zasoby paliw oraz troskę o czystość powietrza, nietrudno zauważyć, że lepiej wynająć dwa lub trzy autokary, które przetransportują gości z kościoła na salę bankietową, niż zachęcać zaproszone osoby do podróżowania własnymi środkami komunikacji.

Bezpieczeństwo na pierwszym planie

Warto zwrócić uwagę, że lepiej wynająć autokary na wesele i poprawiny, niż stwarzać ryzyko, że mniej odpowiedzialni goście postanowią dojechać własnymi autami. W przypadku drugiego dnia zabawy ciężko zagwarantować, że każda z zaproszonych osób będzie w stanie bezpiecznie prowadzić pojazd. Lepiej zapobiegać niż leczyć, więc prewencyjne zapewnienie transportu pozwala na uniknięcie niebezpiecznych zdarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *