Oryginalne pomysły na zaręczyny nad morzem

Gdy planujemy zaręczyny nad morzem jesteśmy niemal pewni, że nic nie może się nam nie udać. Często jednak okazuje się, że choć plan był znakomity, zawiodły nas szczegóły. Warto więc zadać sobie pytanie o najciekawsze pomysły na nadmorskie zaręczyny. Być może potknięcia jednych osób, ułatwią zadanie innym.

Romantyczny pilnik na plaży

Piknik może być znakomitym wstępem do zaręczyn nad morzem, jeśli jednak cel ten ma być zrealizowany, należy przygotować się do niego możliwie jak najstaranniej. W pierwszej kolejności warto pamiętać o tym, że powodzenie planu jest uzależnione od pogody. Długi, letni wieczór sprawdzi się znakomicie, jesienne popołudnie może być już jednak problematyczne. Organizacja pikniku zaręczynowego nie jest skomplikowana. Z pewnością przypadnie do gustu tym osobom, które nie lubią nikogo wtajemniczać w swoje plany. Asortymentem niezbędnym do tego, aby piknik zakończył się powodzeniem jest przede wszystkim koc i kosz piknikowy. Jeśli cenimy sobie wygodę, z jednego z pobliskich ośrodków można wypożyczyć stół i dwa krzesła. Zawartość kosza piknikowego można dopasować do własnych upodobań. Jeśli zaręczyny zostaną przyjęte, wszystko będzie nam smakować.

Spacer wzdłuż mola

Innym pomysłem na Zaręczyny nad morzem, który jest nie tylko efektowny, ale i tani, jest spacer wzdłuż mola w ciepły wieczór. Sojusznikiem osoby proszącej o rękę jest tu pogoda i sama natura. To one wprowadzają w romantyczny nastrój, nie trzeba więc prowadzić dodatkowych przygotowań. Oświadczyny na molo mają wiele zalet. Mogą odbyć się dokładnie w tym momencie, w którym nasz nastrój temu najbardziej odpowiada, a ponieważ nie trzeba niczego synchronizować, nie generują niepotrzebnego stresu. Nie oznacza to jednak, że pomysł spodoba się każdej osobie. Jeśli partnerka nienawidzi być w centrum uwagi, dobrze wybrać porę, w czasie której po molo nie kręci się zbyt wielu innych spacerowiczów. Ta sama strategia jest zalecana wtedy, gdy nie jesteśmy wcale pewni, czy nasze zaręczyny zostaną przyjęte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *