Nowoczesna witryna cukiernicza

Nowoczesne witryny cukiernicze to szklane ekspozycyjne wystawy, w których można przetrzymywać różnego rodzaju produkty wymagające np. chłodzenia, jak ciasta, torty, ciastka z kremami, bułeczki, babeczki. Dzięki tego typu witrynom cukierniczym klient widzi całą ofertę cukierniczą, bez potrzeby dodatkowej prezentacji przez sprzedawcę.

Witryny cukiernicze możemy znaleźć w każdej piekarni i cukierni, która zajmuje się sprzedażą wyrobów cukierniczo-piekarniczych. Także kawiarnie korzystają z takiej formy ekspozycji słodkich przysmaków oferowanych do kawy czy herbaty.W witrynach cukierniczych, które są projektowane w różnym stylu, w różnych wielkościach odnajdziemy słodkie wypieki, lody, jak również różnego typu ciasta okazjonalne.

W większych cukierniach w witrynach można również odnaleźć wiele różnych smakołyków tj.

– czekoladki,
– babeczki,
– ciastka na sztuki,
– ciasta,
– torty,
– rurki z kremem,
– domowej roboty ciastka na wagę czy galaretki.

Witryny cukiernicze w sklepach

Bardzo często w większych marketach, jak również w mniejszych sklepach spożywczych odnajdziemy ulokowane na widoku witryny cukiernicze, w których odnajdziemy mnóstwo, różnych smakołyków, często z jednej lub z kilku piekarni.

Witryny cukiernicze – zalety

Dzięki witrynom cukierniczym każdy klient ma możliwość wyboru najbardziej ulubionego słodkiego przysmaku, tym bardziej w przypadku, kiedy jest ono ładnie zaprezentowane. Witryna cukiernicza ma przede wszystkim ładnie prezentować ofertę, uwidaczniać to, co chcemy zaoferować kupującym. Taka ekspozycja produktowa sprawia, że więcej osób przykuwa uwagę do tego typu produktów, niż w przypadku oferowania ich pomiędzy pieczywem, czy w mniej atrakcyjny sposób.

Zakup witryny cukierniczej

Podczas wyboru odpowiedniej witryny cukierniczej zwracamy uwagę na kilka kwestii. A mianowicie bardzo ważną rzeczą jest to, z jakim typem witryny mamy do czynienia. Czy jest to zwykła, prosta witryna cukiernicza, gdzie bez trudu umieścimy rzeczy nie wymagające chłodzenia, a jakie można zabezpieczyć przed owadami i ładnie wyeksponować klientom, czy witryny cukiernicze wyposażone dodatkowo w chłodziarki, jakie utrzymują stałą, niższą temperaturę niezbędną w przypadku ciast i ciastek z masą kremową, czy też z czekoladą.

Witryna cukiernicza znajdziesz w ofercie Gastroprodukt.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *