Krówki personalizowane na prezent

Maślano-śmietankowy słodki smak krówek znany jest doskonale nam wszystkim. Mająca niemal sto lat receptura niezmiennie zachwyca i uzależnia następujące po sobie pokolenia, dla których krówki to jeden ze smaków dzieciństwa. Ten wyjątkowy smakołyk to także dobry pomysł na prezent wręczany przy różnych okazjach.

Krówka cukierek dla każdego

Proces produkcji krówek jest stosunkowo prosty: trzy składniki – masło, śmietanę i cukier należy zagotować a następnie ciągle podgrzewając mieszać do momentu uzyskania gęstej, ciągnącej się masy. Wydaje się proste, ale tajemnica tkwi w proporcjach zapisanych w recepturze. Pierwsza, autorstwa Feliksa Pomorskiego z Poznania, nie zachowała się. Kontynuatorzy dzieła w licznych fabrykach i wytwórniach słodyczy wykorzystują własne receptury i starają się przekonać klientów do swoich wyrobów. Czasem stosują dodatki, które zmieniają smak lub wabią kolorowymi opakowaniami. Kiedyś znakiem rozpoznawczym cukierków był rysunek łaciatej krowy, której to słodycze zawdzięczają swoją nazwę, dzisiaj krówki zawijane są w papierki z tradycyjnym nadrukiem lub wykonywanym na specjalne zamówienie zgodne z potrzebami klientów.

Krówka cukierek na różne okazje

Prezent w postaci krówek może uświetnić urodziny, imieniny, ślub, chrzciny, komunię. To doskonały pomysł na prezent z okazji ukończenia szkoły czy przedszkola. Na pewno z krówek ucieszą się odchodzący na emeryturę pracownicy czy obdarowani nimi goście weselni.Smaczne ciągutki z logo firmy to sprawdzony sposób na reklamę – papierek zewnętrzny i wewnętrzny to potencjalne powierzchnie reklamowe, na których można umieścić mnóstwo danych o firmie. Do tego celu warto także wykorzystać opakowania zbiorcze: torebki papierowe lub tekstylne, pojemniki, pudełka, kartoniki, puszki. Słodkie podarunki dla klientów lub kontrahentów to dobry sposób na przypomnienie o sobie, na budowanie mocnych relacji z firmą, promowanie marki. Cukierki reklamowe można wykładać do poczęstunku w siedzibie przedsiębiorstwa oraz wykorzystywać je do promocji podczas konferencji, eventów, targów, imprez masowych sponsorowanych przez firmę.

Cukierki krówki cena

Zamawiając krówki na prezent musimy przygotować materiały, które mają znaleźć się na papierku i opakowaniach zbiorczych. To mogą być rysunki, logo, hasła, zdjęcia oraz dane kontaktowe w przypadku firm. Przy zamówieniach związanych z okazjami prywatnymi potrzebne są inne informacje, zależne od okoliczności: data, liczba lat określająca rocznicę, imiona osób, wizerunki tych osób, tekst życzeń, motto itp.Jeśli chodzi o wykonywane na zamówienie cukierki krówki cena zawsze zależy od wielkości zamówienia: im więcej zamówimy, tym większa możliwość negocjowania upustów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *