Impreza na wolnym powietrzu

Używanie szklanej zastawy na imprezie na wolnym powietrzu jest nie tylko niepraktyczne, ale również niekoniecznie niezbędne. W dzisiejszych czasach istnieją takie zastawy plastikowe, że mogą przypominać te szklane w bardzo dużym stopniu.

Szampan

Podczas gdy większość imprezy sylwestrowej odbywa się w środku ciepłych, ogrzewanych pomieszczeń to jednak odliczanie i picie szampany odbywa się zwykle na zewnątrz pomimo niskiej temperatury, a piciu szampan towarzyszy obserwowanie ogromnej ilości fajerwerków. Plastikowe kieliszki do szampana mogą prezentować się naprawdę świetnie, a ich funkcjonalność jest taka sama, jak kieliszków szklanych. Tyle tylko, ze nie trzeba się martwić o ich zbicie podczas szalonej zabawy na zewnątrz.

Grill nie zawsze musi oznaczań raczenia się wyłącznie piwem z puszki lub butelki. Korzystanie z dobrodziejstw szampana lub wina jest równie popularne, a wykorzystane w tym celu kieliszki plastikowe świetnie spełnią swoje zadanie pozostawiając imprezę nieco mniej wytworną, niż gdyby alkohol był podawany w szklanych kieliszkach. Plastikowe kieliszki do szampana mogą być wielokolorowe, a to doda tylko odrobinę szaleństwa do całej imprezy.

Festyn z degustacją

Kieliszki plastikowe świetnie sprawdzą się podczas imprez typu festyny alkoholi oferujące degustację przeróżnych alkoholi w niewielkich ilościach. Plastikowe, jednorazowe kieliszki umilą więc pobyt uczestników takiego wydarzenia będąc co chwile napełnianymi przez kolejne rodzaje alkoholi.

Wydarzenia te są również zdecydowanie chodzone, nie siedzące, także trzymanie w ręku plastikowego kieliszka będzie zwyczajnie bardziej wygodne, ponieważ w każdej chwili będzie go można po prostu wyrzucić, a szklany należałoby zwrócić do właściciela. Jeśli oczywiście zapamiętało się, w którym miejscu otrzymało się ten szklany, piękny kieliszek, który podczas takie imprezy, mimo swojego dobrego wyglądu, wydaje się niezwykle kruchy – a po co dokładać sobie dodatkowych zmartwień o ewentualne stłuczenie kieliszka?

Wydarzenia spontaniczne lub organizowane

Zakończony powodzeniem lot balonem, otwarcie nowego butiku, ślub na świeżym powietrzu, czy też inne spontaniczne wydarzenia uświetnione szampanem w ozdobnych, plastikowych kieliszkach mogą świetnie poprawić nastrój i sprawić, że dzień będzie zdecydowanie lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *