Pościele bawełniane

Bawełna to naturalny materiał, który od dawna ceniony jest na rynku i chętnie z niego tworzone są różnego typu akcesoria, w tym na przykład pościele bawełniane. Bawełna jest przyjemna w dotyku, lekka, a do tego wykazuje bardzo dobre właściwości grzewcze.

Pościele bawełniane dla dzieci do łóżeczka

Pościel dla niemowląt musi spełniać określone kryteria i zwykle też produkowana jest wyłącznie na bazie tkanin, które posiadają odpowiednie atesty. Dzięki temu jest ona nie tylko bardzo miękka w dotyku, ale też co najważniejsze bezpieczna dla niezwykle wrażliwej skóry dzieci. Pościel bawełniana może być stosowana od pierwszych chwil życia naszego malucha. Wśród szerokiego asortymentu pościeli bawełnianych znajdziemy również kolorowe komplety do łóżeczka dla niemowląt, które to zostały uszyte ze 100% bawełny, perkalu lub też satyny. Wszystkie są odmianą włókna bawełnianego, a jedyne różnice to różnica w splocie. Wśród dostępnych modeli oczywiście najpopularniejsza jest pościel bawełniana.

Wybór odpowiednich pościeli bawełnianej do łóżeczka

Wszyscy, którzy kompletują wyprawkę dla swojego dziecka doskonale wiedzą, że jest to niełatwe zadanie, a szczególnie dla tych, którzy oczekuję narodzin swojego pierwszego malucha. Wybierając komplet pościeli dla dziecka w większości przypadków rodzice wybierają większe komplety z wypełnieniem, albo też dobierają każdy element zestawu indywidualnie. Wśród absolutnie niezbędnych elementów, w jakie należy wyposażyć łóżeczko jest kołderka i poduszka dla niemowlaka. Poza tym w składzie wyprawki nie może zabraknąć dodatkowych akcesoriów, które bardzo często również wykonywane są z bawełny, jak na przykład przybornik i ochraniacz na łóżeczko. Niezwykle ważne jest też wyposażenie się w tak zwane rożki dla niemowląt, które to znacznie ułatwiają trzymanie dziecka, a szczególnie w pierwszym okresie, kiedy to jeszcze nie do końca wiemy jak postępować z takim maluchem.

Pościele bawełniane dla dzieci i ich rozmiary

Pościele bawełniane dla dzieci najczęściej występują w kilku rozmiarach, a wśród nich najbardziej popularna jest pościel w rozmiarze 100 x 35 cm oraz 120 na 90 cm. Wybór zależy od indywidualnych preferencji, a także wielkości łóżeczka. Dla noworodków zaleca się wybieranie pościeli bawełnianej o wymiarach 120 x 60 lub 140 x 70 cm. Wymagający rodzice mogą zaopatrzyć się również w dodatkowe elementy, które bardzo często też są wykonane z bawełny jak na przykład baldachim do łóżeczka..

Pościele bawełniane dostępne są w ofercie vegehome.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *