Panele ścienne

Panele ścienne – nowoczesny wygląd ścian

Ekspozycja sklepowa może przyjmować różne formy. To nie tylko nudne i sztampowe manekiny okraszone tandetnymi napisami informującymi o sprzedaży. Dziś, aby wybić się i trafić do klienta należy celować półkę wyżej. Działania reklamowe powinny być nie tylko przemyślane, ale także idące z duchem czasu. Spójrzmy zatem na najciekawsze rozwiązania, które pomogą ożywić ekspozycję sklepową i sprawią że klienci będą napierać „drzwiami i oknami” do naszego sklepu.

Idź z duchem czasu

Ludzie lubią nowinki technologiczne i nowatorskie zastosowania. Branża reklamowa musi dostosowywać się do potrzeb klientów lub te potrzeby kształtować. O ile dostosowanie wymogów do klienta nie jest trudne, o tyle kształtowanie jego potrzeb w oparciu o stare i niesprawdzone sposoby jest zadaniem karkołomnym. Aby trafić do współczesnego klienta, powinniśmy zastosować coś, co przyciągnie jego uwagę – bez wątpienia takim elementem wystroju będą panele scienne 3D, czyli nowoczesny sposób na ożywienie wystroju wnętrza.

Czym tak naprawdę panele 3D scienne są?

Jest to innowacyjny sposób na odświeżenie wystroju swojego sklepu i przyciągnięcie klienta. Zastosowanie trójwymiarowych paneli ściennych robi prawdziwą furorę na zachodzie – stamtąd zresztą takie rozwiązania pochodzą. Warto zatem inspirować i podglądać to, co sprawdza się w innych krajach, które są niejako pionierami w tworzeniu reklam i nowoczesnych kampanii marketingowych. Panele scienne będą sprawiać wrażenie trójwymiarowych, ze względu na to, że składają się z kilku elementów ułożonych pod sobą. Wydrukowana lub wytłoczona struktura, z pozoru płaska, z niedalekiej odległości sprawia wrażenie wypukłej. Ściana zyskuje dodatkową „przestrzeń” przez co wygląda bardzo realistycznie. Takie rozwiązanie przyciąga wzrok i wprawia w osłupienie.

Panele 3d scienne nie tylko jako forma wystroju sklepu… zastosuj je w domu!

Choć panele scienne 3d sprawdzą się w eleganckich salonach i drogich sklepach (wprowadzając nieco animuszu i oryginalności), to znajdą zastosowanie także w naszych „czterech ścianach”. Zdecydowanie się na umieszczenie elementów ozdobnych, zachowanych w formie części umieszczonych jeden pod drugim, to ciekawy sposób na wprowadzenie powiewu świeżości do naszego mieszkania. Jeśli zastanawiamy się nad realistycznym wyglądem naszych ścian, a nie chcemy decydować się na prawdziwą cegłę czy imitację betonu, to świetnym wyjściem okażą się panele scienne, które mogą być wykonane z różnych materiałów – zarówno całkowicie naturalnych (drewno), jak i innych tworzyw (plastik, gips).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *