Sanidenn

Jak działa preparat Sanidenn?

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób najlepiej utrzymywać przydomowe oczyszczalnie ścieków? Preparat Sanidenn, produkowany przez firmę Biobakt, znaną z szerokiej gamy biopreparatów, może być czymś, co wzbudzi Twoje zainteresowanie. Jak działa i jak należy stosować ten produkt? Kilka słów o tym, można przeczytać poniżej.

Przeznaczenie preparatu:

Biopreparat marki Sanidenn przeznaczony jest do utylizacji ścieków, zgromadzonych w szambach i innych zbiornikach na nieczystości. Pomaga on zmniejszyć nieprzyjemne fetory towarzyszące wybieraniu gnojowicy, zwiększa jej późniejszą wartość nawozową, a także zapobiega tworzeniu się kożucha powierzchniowego. Sanidenn hamuje również rozwój szkodliwych drobnoustrojów oraz powoduje rozpad szkodliwych substancji takich jak amoniak, azotyny, siarkowodór oraz wiązki fosforu. Jeśli chciałbyś zakupić preparat do udrażniania kanalizacji – również w tej roli Sanidenn jak najbardziej może okazać się użyteczny. Warto przy tym dodać, że biopreparat ten jest w pełni bezpieczny – zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego. Dlatego też bywa często stosowany (i jest to jego alternatywne przeznaczenie) do oczyszczania zbiorników wodnych. Zaletą Sanidennu jest też to, że działa on w różnych warunkach (tlenowych i beztlenowych) oraz temperaturach.

Sposób stosowania i dawkowanie preparatu:

Preparat Sanidenn wprowadza się bezpośrednio do zlewu lub toalety. Jego dawkowanie jest zależne od wielkości zbiornika. Generalna zasada polega na tym, że stosujemy 1 tabletkę na każde 3 metry sześcienne zbiornika co tydzień. Na samym początku, warto jednak zwiększyć dawkę startową i stosować 1 tabletkę na każdy metr sześcienny zbiornika. Preparat, w zależności od naszych potrzeb, możemy zakupić w opakowaniach różnej wielkości, a także w różnych formach – zarówno w formie tabletek, jak i w formie proszku (w tym drugim przypadku, aby go zastosować, musimy użyć dozownika).

Podsumowanie:

Preparat do udrażniania kanalizacji oraz do szamba Sanidenn jest bardzo łatwy w stosowaniu, a przy tym w pełni bezpieczny – zarówno dla ludzkiego zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego. Jeśli potrzebujemy więc produktu tego typu, może okazać się on zadowalającym nas wyborem. Warto też przy okazji zwrócić uwagę na pozostałą ofertę łódzkiej firmy Biobakt, bowiem można znaleźć w niej wiele innych biopreparatów, o nieco innym działaniu i przeznaczeniu niż Sanidenn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *