A może ogłoszenie we Wrocławiu?

Chcąc dodać ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego w okolicach Wrocławia, najlepiej jest dodać takie ogłoszenie za pośrednictwem strony „Ogłoszenia Wrocław”. Dlaczego? Dlatego, że jest to świetna strona, dająca wiele możliwości promowania ogłoszenia Wrocław. Jakie konkretnie są to możliwości?

Wrocław ogłoszenia – czyli jakie są opcje do wystawienia samochodu osobowego?

Przede wszystkim, żeby dodać ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego, należy dokonać rejestracji na stronie ogłoszenia Wrocław. Założenie konta jest zupełnie bezpłatne i naprawdę proste, wręcz intuicyjne. Wystarczy kliknąć w napis: „zarejestruj się” i postępować zgodnie z instrukcją. W głównej mierze chodzi o podanie e-maila, podanie hasła i wpisanie hasła, które wykluczy to, że jest się tak zwanym robotem. Następnie trzeba będzie zalogować się do podanej wcześniej skrzynki pocztowej i kliknąć w przesłany przez ogłoszenia Wrocław link aktywacyjny. Od tej pory, konto będzie aktywne i będzie można z niego w pełni korzystać.

Jak więc sprzedać samochód? Bardzo prosto! Wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć w zakładkę „dodaj ogłoszenie” (zakładka ta znajduje się w górnym, prawym rogu). Po kliknięciu, pojawi się kilka opcji do wyboru. Jedną z nich będzie możliwość dodania ogłoszenia darmowego – jednak takie ogłoszenie jest słabo widoczne na stronie (nie jest promowane) i ma ograniczoną możliwość dodawania fotografii, które w przypadku samochodu są niezwykle istotne. Inną opcją będą: ogłoszenia wyróżnione – za które trzeba uiścić opłatę niecałych 5,00 złotych za miesiąc wyświetlania; ogłoszenie Premium – za niecałe 10,00 złotych za miesiąc wyświetlania i wyróżnienia przez dwa tygodnie na dodatkowej liście wyników. Można również wykupić pakiety wyróżnione i Premium, które kosztują nieco więcej (od 20,00 złotych) ale dają możliwość wystawienia nawet pięćdziesięciu ogłoszeń, które będą na górze listy przez na przykład dwa tygodnie. Z takich pakietów najczęściej korzystają firmy, które mają sporo do zaoferowania wrocławianom.

Po wybraniu odpowiedniego pakietu, trzeba będzie wybrać kategorię – w przypadku samochodu osobowego bądź każdego, innego pojazdu, będzie to kategoria „motoryzacja”. Następnie należy wypełnić wszystkie pola, które powiedzą potencjalnemu nabywcy, z jakim dokładnie pojazdem ma do czynienia. Przykładowo: trzeba będzie wybrać markę samochodu, podać rok produkcji, pojemność silnika, moc silnika, kolor nadwozia, zaznaczyć czy samochód jest bezwypadkowy czy jednak po wypadku. Trzeba będzie określić ilość przejechanych kilometrów, podać kraj pochodzenia. Określić czy jest to pojazd używany czy nowy, czy jest od pierwszego właściciela czy z kolejnej ręki. Oczywiście trzeba będzie dodać zdjęcia i podać numer telefonu do kontaktu. Po tym wszystkim należy kliknąć „dodaj ogłoszenie” i ogłoszenie będzie po chwili widoczne na stornie Wrocław ogłoszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *