Korzyści z wykorzystania laserów ginekologicznych

Z pomocą lasera ginekologicznego wykonuje się zabiegi mające na celu rewitalizację wewnętrznych narządów rozrodczych kobiety. W ostatnich latach można zauważyć zdecydowany wzrost liczby zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej i tym samym Lasery ginekologiczne sprzedaż mają coraz większą.

Rodzaje urządzeń w ginekologii estetycznej

Najnowocześniejsze urządzenia wykorzystywane obecnie podczas estetycznych zabiegów wykonywanych w obszarach rozrodczych narządów kobiety, charakteryzują się szerokim zastosowaniem uzależnionym od danego problemu. Za ich pomocą można wpływać między innymi na stymulację mięśni w celu wzmocnienia dna miednicy, dopochwowo przebudowywać śluzówkę lub ujędrnić wnętrze pochwy. Zabiegi odbywają się przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 lub prądu RF (radiofrekwencji).

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem lasera ginekologicznego?

Przed zabiegiem zawsze konieczne jest wykonanie zaleconych przez lekarza badań. Trzeba pamiętać, że niektóre choroby, w tym grzybica i infekcje wirusowe, wykluczają przeprowadzenie zabiegów. W trakcie wykonywania czynności, specjalista wprowadza głowicę do pochwy i za pomocą precyzyjnie wycelowanej wiązki lasera leczy lub usprawnia konkretny obszar. Rodzaj lasera dobierany jest w zależności od dolegliwości lub schorzenia, które ma być wyleczone.

Kiedy stosuje się lasery ginekologiczne?

Lasery w medycynie estetycznej stosuje się między innymi u pacjentek mających problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Zabiegi pozwalają powrócić kobiety do aktywności fizycznej i odzyskać dawny komfort życia. Laser sprawdza się również u pań, które na skutek porodu skarżą się na zbyt rozciągnięta pochwę i znaczne pogorszenie satysfakcji seksualnej. Dzięki zastosowaniu laserów wiele kobiet ma szansę na szybkie i skuteczne pozbycie się dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *