Wyjazd nad morze z dziećmi

Dzieci uwielbiają pobyt nad morzem. Mogą tam przez cały dzień bawić się na plaży i korzystać z wielu atrakcji dostępnych na terenach ośrodków wypoczynkowych. Domek nad morzem, blisko plaży i z miejscem parkingowym to idealne rozwiązanie dla rodziny planującej wspólny urlop. Większość domków posiada sprzęt typu pralka, lodówka i telewizor.

Gdzie pojechać z młodszymi dziećmi?

Jest kilka nadmorskich kurortów, które warto odwiedzić. Oferują one czyste, zadbane plaże i ciekawe atrakcje dla najmłodszych. Jedna z nich to Dębki. W dębkach są zejścia na wybrzeże wyłożone kostką, przeznaczone dla osób spacerujących z wózkiem. Na wydzieloną plażę można również zabrać psa.

Druga miejscowość atrakcyjna dla rodziców i dzieci to Łeba. Tam również istnieje możliwość wynajęcia domku nad morzem w pobliżu plaży. W Łebie warto odwiedzić fokarium, Labirynt Park i Park Dinozaurów. Osoby aktywne mogą czas spędzać na torze kartingowym lub w parku linowym.

Domek nad morzem w Bobolinie

Bobolin leży między Darłowem a Dąbkami. Znajduje się tam obiekt Fala, który można polecić dla rodziców z młodszymi dziećmi.Jest tam świetlica i ogromny plac zabaw. Żeby znaleźć się na plaży, wystarczy przejść 300m.

Na terenie ośrodka jest parking. Dostępne są rowery i można korzystać z bezprzewodowego internetu. Niedaleko obiektu jest jadłodajnia. Domki spełniają standardy obiektów mieszkalnych.

Znane kurorty nad Morzem Bałtyckim

Na tegoroczne wakacje można się wybrać do Jarosławca i wynająć tam domek nad morzem. W tej miejscowości znajduje się sztucznie usypana plaża Dubaj. Warto tam odwiedzić muzeum bursztynu i zwrócić uwagę na naturalne wybrzeża klifowe.

Jeśli ktoś lubi długie wycieczki wzdłuż wybrzeża, to może pojechać do Ustronia Morskiego. W tym kurorcie znajduje się 2-kilometrowe kąpielisko, które było wyróżnione Błękitną Flagą ze względu na dobrą jakość wody. Przebywając z dziećmi w Ustroniu Morskim warto odwiedzić park rozrywki Pomerania.

We wszystkich nadmorskich kurortach można znaleźć ciekawe atrakcje i wynająć domek lub apartament. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, planując tegoroczny urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *