https-www.herbalsglamping.eu (2)

Maksimum przyjemności z wypoczynku dla całej rodziny

Wybór miejsca noclegowego na wakacje to naprawdę trudna sprawa. Ale można przecież wybrać optymalnie – i nad morzem, i nad jeziorem, i z mnóstwem atrakcji – https://herbalsglamping.eu/. Zobacz, co oferuje Herbals&SPA swoim gościom spragnionym atrakcji i kontaktu z naturą.

Przede wszystkim – ekologia

Herbals&SPA to ekologia w najczystszym wydaniu. Nie dość, że w otoczeniu natury, to jeszcze w ekologicznych domkach, przyjaznych środowisku. To wypoczynek bez jakichkolwiek odbiorników: telewizorów, monitorów, szkodliwych urządzeń emitujących promieniowanie. Dzięki temu naprawdę pozbywasz się na czas urlopu wszystkiego, co odciągałoby Cię od aktywnego wypoczynku!

Ekologia podczas pobytu przejawia się także w wyżywieniu. Goście mają do dyspozycji nawet całodzienne wyżywienie, przygotowane w oparciu o świeże, lokalne produkty ekologicznego pochodzenia. Co więcej, mogą wybrać preferowaną dietę: bez glutenu, bez laktozy lub wegetariańską. Wszystko to w trosce o ich naprawdę dobre samopoczucie.

Wypoczynek dla najmłodszych

Ciężko jest znaleźć miejsce noclegowe, które oferowałyby dzieciakom tyle frajdy w najbliższym otoczeniu domku. Domki zlokalizowane są nad jeziorem w Mielnie, blisko plaży. Jednak to nie bliskość morza jest największą atrakcją, a fantastycznie rozbudowany ośrodek, gwarantujący zabawę na wiele dni – dla starszych i młodszych. Na terenie ośrodka znajduje się jezioro, w którym można popływać kajakiem – wypożyczenie sprzętu jest w cenie noclegu.

Znajduje się tu także basen do wspólnej zabawy z dziećmi, park linowy – idealny dla trochę starszych. Te najmłodsze dzieci mogą swobodnie bawić się w bezpiecznych, wytyczonych miejscach, bez konieczności stałego ich pilnowania przez dorosłych.

SPA dla dorosłych

Jedną z przyjemności, jakie mogą sobie tu zafundować dorośli, jest SPA. Zajrzyj na https://herbalsglamping.eu/ i zobacz, jakie rodzaje masażu możesz wykonać za niewielką dopłatą do pobytu. Co więcej – masaże wykonywane są bezpośrednio w domku gościa, co jest dodatkowym atutem. Poza tym, dorośli mogą też skorzystać z sauny, a nawet wynająć saunę na godzinę, by pobyć we dwoje w romantycznej, intymnej atmosferze.

Chcąc nauczyć się czegoś ciekawego podczas pobytu, warto wykupić skrócony kurs żeglarski, lub zainwestować w inne atrakcje. Dzięki temu pobytowi dzieciaki docenią, czym jest pobyt na łonie natury bez telefonów, tabletów i komputera. Będą miały okazję pobytu na świeżym powietrzu od rana do nocy, a wieczorem – zrobienia ogniska w wyznaczonym miejscu. To super sprawa dla całej rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *