Statuetki szklane – trofeum idealne

Każdy sportowiec marzy o otrzymaniu pięknego trofeum za zwycięstwo w zawodach. Tak ważna nagroda odzwierciedla ogrom starań, które wcielił w przygotowanie się do startu w imprezie. Dla tego wygląd trofeum powinien w całości odzwierciedlać ogrom sukcesu zawodnika.

WYRAFINOWANIE I ŁATWOŚĆ W KSZTAŁTOWANIU

Statuetki szklane perfekcyjnie spełniają podane wyżej kryteria. Estetycznie wykonana ze szlachetnego budulca rzeźba posiada wysoką wartość. Na pewno każdy sportowiec, otrzymując tak wyrafinowany prezent, poczuje się doceniony przez organizatora imprezy, w której startował.

Statuetki szklane przyjmują dowolne kształty. Odpowiadają za to właściwości szkła, które w procesie wytopu można wlać w dowolne formy. Dzięki temu klient ma możliwość zamówienia trofeum, które z pewnością odpowiadało jego potrzebom. Nieważne czy będzie to puchar, czy tzw. kryształowa kula.

KORZYŚCI WIZERUNKOWE

Forma nagród, jaką otrzymają zawodnicy, decyduje o opinii, jaką publika nada organizatorom wydarzenia sportowego. Jeśli zwycięzcy zostaną uhonorowani w sposób godny, realizator widowiska otrzyma reputację osoby kompetentnej, która przykłada wagę do wypełniania swoich obowiązków.

Statuetki szklane spełniają podane wyżej kryterium. Ich majestatyczna forma nadaje im cech dzieła sztuki, które spodoba się każdemu, kto będzie miał z nim styczność. Realizacja kupna takiego trofeum wymaga również inwencji twórczej i poświęcenia czasu na wybór w wzoru. Będzie to na pewno dobrze świadczyło o organizatorach nagród.

BUDOWANIE MARKI

Warto również pamiętać o ikonicznej funkcji trofeów. Taką rolę pełni na przykład statuetka orła przyznawana za zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich. Ta zależność dotyczy jednak również imprez organizowanych na mniejszą skalę, które muszą zdobyć grono stałych uczestników i kibiców.

Statuetki szklane, ze względu na swój indywidualizm formy, mogą stać się znakiem rozpoznawalnym danego wydarzenia sportowego, nadając mu cech prestiżowych. Jeśli nagroda za zwycięstwo będzie powszechnie znana, jest większa szansa na napływ sportowców, chcących ją zdobyć. To zapewni imprezie rozwój na kolejne lata.

ZAPRASZAMY DO NAS

Kupno statuetek szklanych zapewni imprezie sportowej efektowną oprawę i jej pozytywny odbiór wśród publiczności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, która składa się z bardzo szerokiego asortymentu statuetek szklanych.

Statuetki szklane znajdziesz na Pucharowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *