Jak kłamią na swój temat użytkownicy portali randkowych?

Ludzie będący w związku powinni być wobec siebie całkowicie szczerzy. Tyle mówi teoria, bo w praktyce różnie z tym bywa. Osoby logujące się na portalach randkowych nie mówią prawdy o sobie. Ukrywają na przykład swój stan cywilny lub to, że mają dzieci. Darmowe portale randkowe dla singli to idealne miejsce na małe kłamstewka i grę pozorów.

Co starają się ukryć kobiety na darmowych portalach randkowych?

Panie najczęściej kłamią na temat swej urody i wieku. Na przykład robią zdjęcia na profil w taki sposób, by było jak najmniej widać. Niewyraźne fotki służą temu, by nie wystraszyć potencjalnego adoratora. Zresztą istnieją specjalne programy do retuszu twarzy, które mogą usunąć zmarszczki lub ukryć nadwagę.

Kobiety zawsze starają się odmłodzić, więc podają fałszywą datę urodzenia, chcą być młodsze -niż rzeczywiście są. Darmowe portale dla singli znacznie im to ułatwiają. Kobiety również nie przyznają się do tego, że mają dzieci z poprzednich związków. To mogłoby odstraszyć potencjalnego kandydata. Lepiej, żeby dowiedział się o tym znacznie później. Darmowe portale są pełne pań, które nie przyznają się do posiadania potomstwa.

Co ukrywają mężczyźni?

Mężczyźni logują się na darmowe portale randkowe, bo łatwiej im wtedy ukryć fakt, że mają dzieci lub żonę. To przeszkadzałoby im przecież w swobodnym flirtowaniu bądź kontaktach seksualnych. Maleńkie kłamstewka dotyczą również sprawowanej funkcji bądź stanu konta. Zazwyczaj mówią, że są prezesami firmy, choć tak naprawdę są zwykłymi gońcami czy kierowcami.

Oszukują partnerki, gdyż majętny facet robi lepsze wrażenie niż zwykły przeciętniak. Mężczyźni również ujmują sobie lat, kilogramów i zakrywają łysinę. Darmowy portal randkowy żąda jedynie zdjęć, a wiadomo, że komputer wszystko przyjmie, więc można dodać sobie uroku osobistego.

Jakie jeszcze grzeszki mają użytkownicy portali randkowych?

Osoby czatujące w sieci ukrywają przed partnerem, że były karane lub odsiadywały wyrok karny. Internetowi podrywacze ukrywają na przykład fakt, że są bigamistami i mają więcej niż jedną partnerkę. Nie przyznają się również do długów ani innych kłopotów finansowych.
Kłamią również o swoim hobby, bo chcą wyjść na ludzi o szerokich horyzontach. Darmowe portal randkowe dla singli są więc takim teatrzykiem, w którym można oszukiwać do woli.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z darmowego portalu randkowego dla singli Randkuj.my

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *