Jaki fason stroju kąpielowego dla 50-latki?

Szukasz stroju kąpielowego przeznaczonego dla kobiety 50+? Zobacz przygotowane przez nas wskazówki, aby znaleźć najlepszy kostium dla siebie!

Jaki fason stroju kąpielowego jest najlepszy dla 50-letniej kobiety?

Kobiety 50+ mogą wybrać dla siebie różne rodzaje strojów kąpielowych, zależnie od swojego gustu i okazji.

Bardzo popularne są jednoczęściowe stroje kąpielowe, ponieważ dzięki nim można łatwo wymodelować sylwetkę. Świetnym wyborem mogą być dwuczęściowe stroje typu tankini, które mają koszulkę na ramiączkach zamiast stanika. Popularnym fasonem są też kostiumy dwuczęściowe z wysokim stanem, za pomocą których można zamaskować brzuszek.

Stroje kąpielowe dla 50+: jak ukryć mankamenty sylwetki?

Po 50. roku życia problemem często stają się różne mankamenty sylwetki, na przykład wystający brzuszek albo szersze biodra. Dobierając odpowiedni strój kąpielowy, można poprawić wygląd swojej figury.

Aby wyszczuplić talię, można zdecydować się na stroje o fasonie kopertowym, stroje z wysokim stanem oraz stroje z kolorami akcentującymi talię. Do zamaskowania brzuszka świetnie nadają się też kostiumy z marszczeniem w tej okolicy. By poprawić wygląd biustu, warto postawić na stroje z dekoltem w kształcie litery V oraz z usztywnianymi miseczkami. Gdy biust jest mały, można wybrać strój jednoczęściowy ze stanikiem w intensywnym kolorze lub z dekoracjami, które optycznie go powiększą.

Świetnym sposobem, aby zamaskować defekty sylwetki, będzie również noszenie pareo przewiązanego na biodrach albo cienkiej narzutki na ramionach.

Kostium kąpielowy dla 50-latki: jaki kolor wybrać?

Baw się kolorami, aby stworzyć stylowy outfit na plażę lub na basen, który będzie odpowiadać Twojemu gustowi. Dobierając odpowiednie barwy stroju kąpielowego dla 50-latki, można też wymodelować figurę.

Właściwości wyszczuplające mają ciemne stroje kąpielowe, na przykład w kolorze czarnym, ciemnoszarym, bordowym, szmaragdowym czy granatowym.

Kolorami można także modelować sylwetkę. Wystarczy zastosować ciemniejszą barwę w miejscu, które chce się zamaskować, na przykład przy szerszych biodrach można wybrać strój o ciemniejszym dole i jaśniejszej górze. Podobny efekt można osiągnąć, gdy wybierze się stroje o dużych motywach, na przykład w kwiaty albo wzory geometryczne.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *