Czy powiększanie ust jest bolesne?

Medycyna estetyczna rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wiele osób jednak rezygnuje z zabiegów z obawy przed bólem i długą rekonwalescencją. Jak to wygląda w przypadku powiększania ust? Czy ten zabieg jest bardzo bolesny, a pacjenci długo dochodzą do siebie?

Czym jest zabieg powiększania ust?

Zabieg powiększania ust nie jest bardzo skomplikowana ingerencją w organizm człowieka. Jak można przeczytać na stronie https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/, zabieg trwa kilkadziesiąt minut i nie wymaga skomplikowanych przygotowań.Pacjent od początku do końca zabiegu jest pod opieką lekarza, by mieć gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości wykonywanej usługi.

Zazwyczaj wywiad lekarza z pacjentem wystarczy, aby zakwalifikować się do zabiegu powiększania ust.

Czy zabieg powiększania ust jest bolesny?

Powiększanie ust w klinice medycyny estetycznej nie jest zabiegiem bardzo bolesnym. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.Środki wykorzystywane do znieczulania są na tyle skuteczne, by zapewnić komfort pacjentowi. Znieczulenie ogólne byłoby zbyt silne i zbyteczne w tym rodzaju zabiegu.

Znieczulenie miejscowe podczas powiększania ust to sposób na przejście zabiegu bezboleśnie.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu powiększania ust?

Z tego, co można przeczytać na stronie https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/, rekonwalescencja trwa bardzo krótka, a nawet często nie występuje. Pacjent może cieszyć się efektem niemal natychmiastowo po zabiegu.Czasem organizm potrzebuje kilku dni, aby zniwelować opuchnięcia spowodowane nakłuciami igły. Nie stanowi to jednak szczególnej uciążliwości w normalnym funkcjonowaniu. Pacjenci często są zdziwieni z jaką łatwością przeszli zabieg i jego następstwa.

Należy wiedzieć, że zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego lekarza, co niweluje ryzyko niepożądanych zdarzeń. Lekarz odpowie też na wszelkie pytania pacjenta, by ten dokładnie wiedział, czego może oczekiwać. Powiększanie ust nie jest zabiegiem bolesnym, gdy odbywa się w renomowanej klinice pod medyczną opieką personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *