Skrzynia na mięso Schoeller Allibert – wyposażenie przedsiębiorstw o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym

Skrzynia na mięso Schoeller Allibert stanowi środek do transportu zgodny ze współczesnymi standardami przemysłu przetwórstwa i handlu. Produkty takie odpowiadają też profilom wymogów i norm, jakie określają polskie i zagraniczne przepisy. W przypadku firmy Schoeller Allibert są to standardy polskie, czeskie i słowackie, gdzie produkty te stanowią istotny element łańcucha logistycznego w firmach o profilu przemysłowym i transportowym.

Innowacyjne skrzynie na mięso Schoeller Allibert

Skrzynie na mięso, mające zastosowanie przemysłowe i transportowe, posiadają gładkie dno, dzięki czemu można je stosować na przenośnikach rolkowych oraz taśmowych. Ponadto są wyposażone w otwory uchwytowe, co wpływa na właściwa cyrkulację mas powietrza podczas transportu. Właściwy odpływ wody zapewnia z kolei krawędź obwodowa.Skrzynie Schoeller Allibert to produkty dostępne na rynku od ponad 50 lat. Stanowią ważne wyposażenie branży logistycznej, dając możliwość właściwego zarządzania łańcuchem logistycznym. Cechuje je wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Skrzynie są solidne, sztywne, z możliwością składania i prostego przewożenia. Ma to znaczenie w zakresie usprawnienia codziennej pracy, ale też ochrony zawartości. Ponieważ jest w nich przewożone mięso, które trafia potem do konsumentów, istotne znaczenie ma bezpieczeństwo i szczelność. Do innych zalet skrzyń na mięso Schoeller Allibert zaliczamy możliwość składania i sztaplowania, co pozwala zaoszczędzić miejsce podczas transportu. Ponadto ich wymiar można dopasować do standardów firmy, co pozwala na niezakłócone funkcjonowanie. Skrzynie są też dobrym środkiem transportu do firm o wysokim stopniu automatyzacji.

Skrzynie na mięso na zagranicznych rynkach

Właściwe wyposażenie firm o profilu przemysłowym i transportowym stanowi nie tylko wizytówkę firm, ale wpływa też na zachowanie ciągłości logistycznej. Przekonał się o tym nie tylko polski, ale też czeski i słowacki rynek. Skrzynie na mięso Schoeller Allibert (Po słowacku plastová prepravka, a na rynku słowackim prepravka na mäso) stanowią tam istotny element wyposażanie firm, dbających o renomę i wysoki standard swoich usług. To drugie wiąże się nieodłącznie ze spełnieniem norm magazynowych, standardów obsługi i dystrybucji. W codziennym zastosowaniu pozwala też ograniczyć koszty logistyczne i usunąć odpady opakowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *