Trwała kuchnia na wymiar w Poznaniu

Jeżeli chodzi o cenę umeblowania naszej kuchni to na rynku meblarskim jest bardzo różnie. Można na przykład nabyć jakieś meble w zakresie 500 zł za zestaw, mieszczący się w 2,4 metra zabudowy kuchni. Oczywiście w tym tekście nie mamy na myśli mebli z wyprzedaży, ale temat to trwała kuchnia na wymiar w Poznaniu, a więc o meblach tworzonych na zamówienie. Otóż wtedy sytuacja się trochę zmienia i z 500 zł robi się trzy razy tyle. Wiadomo, każdy dostaje to, na co go stać. Przynajmniej mamy gwarancję, że te meble zapewnią nam spokój na długie lata, z uwagi na ich wytrzymałość oraz rozmieszczenie, które jest ściśle zaplanowane przez prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie.

Jedyne co leży w naszej kwestii to wybór preferencji oraz zapewnienie aktywów pieniężnych firmie meblarskiej. Biorąc pod uwagę, że miałyby być to meble, które spokojnie przetrwałyby długie lata w domowym zaciszu jest to naprawdę korzystna oferta, nad którą należy się poważnie zastanowić.

Trwała kuchnia na wymiar w Poznaniu – cena a materiał

Najtańsze meble na rynku są wykonywane z laminatu, ceny zaczynają się od 800 zł na metr bieżący. Następnie mamy do czynienia z meblami wykonanymi z płyty MDF. Jej cena zaczyna się rzekomo od 750, ale nie chroni ona przed na przykład zalaniem blatu, więc wypadałoby zakupić do niej również pokrywę z PCV, wtedy cena podnosi się do 1150zł za metr bieżący. W ofercie firm meblarskich są też również meble wykonane z forniru. Tutaj cena waha się od 1250zł do 2200zł za niektóre materiały, które znajdują się na przykład wewnątrz szafek, są to obicie, które trudniej zainstalować Potem przychodzi pora na drewno lite, które również jest dosyć tanie 1400zł za metr bieżący. Jest to zazwyczaj drewno sosnowe, potem mamy do czynienia z drewna bukowego, które kosztuje nieznacznie więcej to znaczy 1500zł za metr bieżący. Ostatnie i najdroższe drewno pochodzi z krajów egzotycznych, jest ono najdroższe nie bez powodu, ponieważ jest ono najbardziej wytrzymałe jeżeli chodzi o podatność na wilgoć.

Można jeszcze wspomnieć o tym jak koszt mebli wypada w poszczególnych województwach

Otóż cenowo najlepiej wypada województwo lubelskie oraz świętokrzyskie z wynikiem od 1890zł do 2100zł. Natomiast jeżeli chodzi o najgorszą sytuację cenową, przypada ona na województwo dolnośląskie ,w którym za zestaw z meblami z laminatu i obrzeżem z profili aluminiowych trzeba zapłacić aż od 2100zł do 2257,50zł. Oznacza to, że najlepiej mieszkać w województwie lubelskim. Zapewne zamawiając trwałą kuchnię na wymiar w Poznaniu też nie jest tak źle, bo ceny wypadają tam następująco: 1995zł – 2152,50zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *