Do czego służy masa asfaltowa izolbet?

Masa asfaltowa izolbet to produkt wybierany nawet przez najlepszych fachowców. Jest on ceniony głównie za znakomite właściwości, a także bezproblemowe nakładanie. Cechuje się on również wysoką wydajnością. Nawet posiadając niewielkie opakowanie możemy doskonale pokryć wybraną powierzchnię. Przekłada się to na wysoką opłacalność wykonywanych prac np. renowacji pokryć dachowych.

Jakie parametry techniczne ma izolbet?

Izolbet często wykorzystywany jest do renowacji pokryć dachowych, czy też hydroizolacji tynkowych lub betonowych powierzchni. Można spotkać się z różnymi odmianami tego produktu. W sprzedaży znajduje się m.in. izolbet gruntujący, izolbet renowacyjny, izolbet wyrównawczy, a także wiele więcej.Izolbet posiada formę płynnej masy. Właśnie dlatego przed jej nałożeniem należy dokładnie ją wymieszać. Jest to konsystencja, która ułatwia nałożenie tworzywa nawet w problematycznych obszarach. Dzięki niemu dokładnie pokryjemy szczeliny, pęknięcia, czy też inne nierówności powierzchni. Masa asfaltowa Izolbet cechuje się wysoką wydajnością, co przekłada się na ekonomiczne użytkowanie produktu. Izolbet cena waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za 10 kg opakowanie. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj produktu wybierzemy. Masy renowacyjne są zwykle nieco droższe, gdyż muszą mieć one lepsze właściwości. Izolbet cennik uzależniony jest również od dystrybutora. Bez trudu znajdziemy sprzedawcę, który nie wymaga zakupu hurtowego.

Jak stosuje się izolbet?

Izolbet nakłada się na wcześniej przygotowane podłoże, które musi zostać oczyszczone z wyraźnych wybrzuszeń, kurzu, pyłu, czy też innych zanieczyszczeń. Należy nakładać cienką warstwę. Zbyt gruba ilość izolbetu mogłaby długo wysychać. Średni czas schnięcia jednej powłoki wynosi 24 godziny. Masa asfaltowa nie można łączyć ze smołą. Nie sprawdzi się ona więc w przypadku pap wykonanych z tego surowca. Izolbet cena za masę powłokową wyrównawczą wynosi około 90 zł za 18 kg. Nie jest to dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że nawet bardzo cienka warstwa doskonale spełni swoje zadanie. Izolbet cennik interesującego nas sprzedawcy powinien uwzględniać również koszt wysyłki. Istotne jest to, aby zostały zachowane prawidłowe warunki transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *