Apartamenty w Szczyrku

Jak Tatry to Zakopane, jak Beskidy to Szczyrk. Te górskie miejscowości są chętnie wybierane przez naszych rodaków i zagranicznych gości. Liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, piękne widoki i wiele hoteli, kwater oraz apartamentów — to wszystko przyciąga zakochanych w górach turystów.

Szczyrk — piękna górska miejscowość

Szczyrk to malownicza miejscowość w Beskidzie Śląskim. Wraz z kilkoma ościennymi miastami tworzą tzw. Beskidzką Piątkę. Pasjonaci górskich wędrówek znajdą tu wiele szlaków prowadzących na popularne grzbiety górskie: Skrzyczne oraz Klimczok. Na Skrzyczne można dostać się także dzięki kolejce linowej, która jest chętnie wybierana przez rodziców z dziećmi.Szczyrk jest piękny zarówno latem, jak i zimą. Biały puch sprowadza tu zapalonych narciarzy, którzy znajdą tutaj wiele tras narciarskich. O każdej porze roku widoki zapierają dech w piersiach. Stąd miejscowi właściciele kwater i hoteli przez cały czas mogą cieszyć się sporym zainteresowaniem ich obiektami.

Apartamenty Szczyrk — noclegi w górskiej miejscowości

W Beskidzie Śląskim można odpocząć napawając się ciszą i pięknymi widokami. Warto zostać tutaj kilka dni i zobaczyć lokalne atrakcje.W okolicy można znaleźć wiele apartamentów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Niewielkie pokoje dla par oraz duże, nawet dwupiętrowe apartamenty dla większych grup. Niezależnie od obiektu pokoje są czyste, a przez ich okna można podziwiać piękne widoki. W tak ulokowanych apartamentach można naładować baterie na kolejne dni, a nawet miesiące.

Szczyrk apartament — wyposażenie

Decydując się na wypoczynek w górach chcemy, aby wynajmowany przez nas apartament spełniał określone standardy.W zależności od standardu w pokojach można znaleźć czajnik, naczynia, często do dyspozycji gości jest kuchnia znajdująca się w apartamencie. Telewizor, telefon i toaleta to niezbędne minimum.W obiektach o wyższym standardzie na gości czekają miłe powitalne upominki. W łazienkach do dyspozycji gości są ręczniki, szlafroki oraz niezbędne kosmetyki.Ceny apartamentów uzależnione są od lokalizacji, wielkości oraz standardu obiektu. Nie bez znaczenia są dostępne atrakcje zawarte w wykupionym pakiecie, one także mają wpływ na cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *