Opakowania reklamowe

Opakowania reklamowe

Wiele firm, chcąc zaprezentować się z jak najlepszej strony swoim pracownikom i kontrahentom, wręcza im okolicznościowe prezenty. Są to zazwyczaj drobne upominki, gadżety reklamowe, słodycze lub wyroby delikatesowe.

Jednak by prezent był niespodzianką i elegancko wyglądał, zaprojektowanie odpowiedniego opakowania firma zleca producentowi opakowań.

Kompleksowa obsługa firm w zakresie opakowań reklamowych

Producent opakowań przyjmując zlecenie zajmuje się całością prac dążących do stworzenia odpowiedniego do wymagań klienta opakowania. Przygotowuje projekt, przedstawia próbki materiałów, konsultuje z klientem kształt i wielkość opakowania oraz kolor i rodzaj nadruku.

Wszystkie te szczegóły są niezbędne do wyprodukowania idealnego pojemnika, który optymalnie spełni wymogi produktu przeznaczonego do umieszczenia wewnątrz opakowania.

Duży wybór różnorodnych opakowań

Wśród różnorodności pojemników można wybierać spośród opakowań kartonowych, torebek prezentowych, opakowań reklamowych, drewnianych ozdobnych pudełek, opakowań ekologicznych, z tworzyw sztucznych, z przeznaczeniem do bezpośredniego kontaktu z żywnością i wiele innych rodzajów.

Wszystkie opakowania muszą spełniać odpowiednie normy — i tak opakowania drewniane powinny być pomalowane farbami nieszkodliwymi dla zdrowia, gdyż często zawierają produkty spożywcze; opakowania z tworzywa sztucznego przeznaczone są do pakowania gadżetów reklamowych, kosmetyków i innych przedmiotów użytkowych; a pudełka przeznaczone do kontaktu z żywnością powinny mieć odpowiedni atest zezwalający na używanie ich do bezpośredniej styczności z wyrobami spożywczymi takimi jak ciasta i torty.

Opakowania kartonowe i papierowe

Najpowszechniejszymi opakowaniami są torebki prezentowe. Są to zazwyczaj papierowe opakowania reklamowe, na widocznej stronie umieszczone jest logo firmy, lub jej znak graficzny. Takie opakowanie jest praktyczne i łatwe do przenoszenia, posiada uchwyty ze sznurka lub innego materiału. W torebkach prezentowych umieszcza się zazwyczaj upominki bez własnego opakowania.

Bardzo ciekawymi opakowaniami są opakowania kartonowe z wyciętym okienkiem zasłoniętym przezroczystym celofanem. Opakowanie takie podnosi jego elegancję i częściowo ujawnia rodzaj ukrytego tam prezentu. Znakomicie nadaje się do zapakowania krawata, eleganckich chusteczek czy butelki dobrego wina.

W swojej ofercie producent opakowań posiada również opakowania niezawierające kleju. Odpowiednio przycięte boki pudełka, zagięte według wzoru zamyka się na zasadzie zakładania jednej części na drugą.

Wszystkie opakowania reklamowe są wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości i bardzo estetycznie wykonane. Więcej na stronie torby reklamowe – mmflex.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *