Gdzie znajdują zastosowanie pojemniki składane?

Globalna gospodarka wymusza ogromny rozwój logistyki. Przechowywanie towarów oraz ich przewóz do miejsc przeznaczenia są równie ważne jak ich wyprodukowanie. Odpowiedniej jakości zwrotne pojemniki składane od producenta, który gwarantuje wszystkie konieczne certyfikaty, to nie tylko pewność dobrego zabezpieczenia towarów, ale także oszczędność finansowa i działanie na rzecz ochrony naturalnego środowiska.

Jakie skrzynki plastikowe producent Schoeller Allibert dostarcza firmom?

W zależności od zapotrzebowania i charakterystyki branży, skrzynki składane mogą być bardzo różnych wielkości i gabarytów. Małe pojemniki składane mogą mieć zastosowanie pojedynczo lub w zintegrowanych systemach, a do ich przemieszczania zapewniane są odpowiednio skonstruowane wózki. Skrzynki plastikowe producent szczególnie dedykuje szeroko pojętej branży przetwórczej i produkcji artykułów spożywczych. Tego typu opakowania mają wszelkie atesty i certyfikaty uprawniające do kontaktu z żywnością. W produkcji przemysłowej znajdują szerokie zastosowanie kontenery o dużych gabarytach do transportu surowców oraz opakowania o dużych pojemnościach do przechowywania cieczy.

Skrzynki składane w handlu detalicznym i magazynowaniu

Duże sieci handlowe posiadają ogromny asortyment, który trzeba dobrze i optymalnie zagospodarować zarówno na sali sprzedaży, jak i w części magazynowej. Z powodzeniem sprawdzają się w handlu detalicznym skrzynki składane przeznaczone do przechowywania produktów spożywczych, jak i artykułów przemysłowych. Przy wielkiej ilości przedmiotów, które znajdują się na terenie dużej placówki handlowej, zagospodarowanie przestrzeni jest niezwykle istotne. Zintegrowane systemy magazynowe oraz ekspozycyjne to podstawa w optymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni.

Pojemniki składane do transportu wewnętrznego

Działalność placówek o dużej powierzchni handlowej wymaga sprawnego i łatwego sposobu transportowania towarów zarówno na terenie sklepu, jak i magazynu. Przewożenie jest o wiele łatwiejsze, jeśli zastosowane są odpowiednio zintegrowane systemy, na które składają się ergonomiczne skrzynki składane oraz dopasowane do nich wózki transportowe. Tak przygotowany transport nie wymaga zaangażowania większej liczby pracowników i pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz kosztów podczas wykonywania czynności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *